Cirkas
V. Blinkevičiūtė: G. Nausėdos perrinkimas – geriausias sprendimas Lietuvos žmonėms

nausedosUž dabartinį šalies vadovą Gitaną Nausėdą antrajame prezidento rinkimų ture balsavusi Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) lyderė Vilija Blinkevičiūtė sako, kad jo perrinkimas yra „pats geriausias sprendimas visiems Lietuvos žmonėms“.

„Aš tikrai nesu tas žmogus, kuris mesčiau kelią dėl takelio. Nuomonė tikrai nepasikeitė ir neturėjo pasikeisti, todėl, kad labai tvirtai esu įsitikinusi, kad pats geriausias sprendimas visiems Lietuvos žmonėms tai yra išrinkti prezidentu dabar esantį, dirbantį prezidentą Gitaną Nausėdą“, – ketvirtadienį Lukiškių aikštėje žurnalistams sakė balsą iš anksto atidavusi LSDP lyderė.

„Lietuvos žmonėms toje sudėtingoje situacijoje reikia stabilumo. Iš tikrųjų žmonės jau įvertino prezidentą Gitaną Nausėdą, jo gebėjimą dirbti užsienio politikos, saugumo, gynybos srityse, ir iš tikrųjų tas įdirbis yra didelis“, – pridūrė ji.

Dėl prezidento posto varžosi perrinkimo siekiantis G. Nausėda ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų keliama premjerė Ingrida Šimonytė.

Anot V. Blinkevičiūtės, reikšminga ir tai, kad G. Nausėdai rūpi Lietuvos vidaus ir žmonių problemos.

Pirmajame rinkimų ture G. Nausėda gavo 632 tūkst. arba beveik 44 proc. balsų, I. Šimonytė sulaukė 288 tūkst. arba 20 proc. rinkėjų palaikymo.

M. Sinkevičių lygino su D. Trumpu

Tuo metu paklausta, kaip vertina tai, kad pirminiame LSDP kandidatų į Seimą sąraše lyderiauja už piktnaudžiavimą teisiamas Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius, ji sakė mananti, kad nereikėtų jo nuteisti iš anksto.

„Neteisk ir nebūsi teisiamas – man atrodo, taip liaudies išmintis sako“, – sakė V. Blinkevičiūtė.

„Tai dar kartą parodė, kad mūsų bičiuliai jį už jo veiklą, darbus jį priima, vertina. Ir kol nėra jokio teismo sprendimo, vadinasi, iš anksto nuteisti žmogų aš manyčiau, kad tai netgi būtų žmogaus teisių pažeidimas, apie ką mes dabar labai daug kalbame ir diskutuojame“, – kalbėjo politikė.

V. Blinkevičiūtės pasiteiravus, kas būtų, jei paaiškėtų, kad meras vis tik yra kaltas, ji M. Sinkevičių lygino su buvusiu JAV prezidentu Donaldu Trumpu (Donaldu Trampu).

„Kandidatas į JAV prezidentus Donaldas Trumpas, kaip aš suprantu, irgi varsto teismų duris“, – sakė LSDP lyderė.

Pirmoje vietoje LSDP rinkimų į Seimą sąraše M. Sinkevičius atsidūrė po skyrių reitingavimo.

Naujienų agentūros BNS matyto sąrašo dešimtuke atsidūrė keturi mažiau žinomi politikai iš regionų, o nacionalinėje politikoje matomi partijos veikėjai rikiuojasi žemiau.

Sąrašas dar bus koreguojamas pagal kvotas dėl lyties, amžiaus. Taisyti sąrašą įgaliojimus turi ir pati LSDP lyderė. Jos sąraše nėra, tačiau pagal vidines taistykles partijos pirmininkas reitingavime nedalyvauja, o pati politikė savo apsisprendimą dėl dalyvavimo Seimo rinkimuose žada paskelbti birželį.

BNS nuotrauka

Informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode